Przetłumacz stronę

Imieniny obchodzą

Dzisiaj: Fabiana Sebastiana
Jutro: Agnieszki Jaroslawa
Pojutrze: Anastazego Wincentego

Życzymy wszystkiego najlepszego.Odwiedziło nas

Dzisiaj5
Wczoraj100
W tygodniu312
W miesiącu1728
Razem360366
APELUJEMY O OGRANICZENIE WIZYT W OSChR w LUBLINIE !!! Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 12 marca 2020 20:26

UWAGA!

 

W związku z dynamicznie rozwijającą się i niebezpieczną sytuacją związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19, w trosce o bezpieczeństwo Państwa i pracowników Okręgowej Stacji Chemiczno-Rolniczej w Lublinie wszystkie sprawy urzędowe, w tym wnioski, podania i pisma konieczne do złożenia osobistego będą przyjmowane przy wejściu do OSChR.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o załatwianie spraw drogą elektroniczną, telefoniczną oraz przesłanie próbek pocztą lub kurierem.

Wszelkie wnioski można przesyłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W sprawach ważnych prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 817426301–sekretariat lub specjalistów terenowych – lista kontaktów poniżej.

Od dnia 13 marca br. do odwołania tut. OSChR w Lubline wprowadza pisemną ewidencję interesantów (imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu kontaktowego). Dane zebrane w przedmiotowej ewidencji będą wykorzystane na potrzeby Okręgowej Stacji Chemiczno-Rolniczej w Lublinie, a w sytuacji wyższej konieczności Stacja zastrzega sobie prawo przekazania ich do uprawnionych instytucji zewnętrznych!

Zasięg działania Specjalistów Terenowych w OSChR Lublin...


Poprawiony: czwartek, 12 marca 2020 20:41