Przetłumacz stronę

Imieniny obchodzą

Dzisiaj: Agnieszki Jaroslawa
Jutro: Anastazego Wincentego
Pojutrze: Ildefonsas Rajmunda

Życzymy wszystkiego najlepszego.

Pogoda

Odwiedziło nas

Dzisiaj4
Wczoraj46
W tygodniu634
W miesiącu1773
Razem208187
Okręgowa Stacja Chemiczno – Rolnicza w Lublinie zatrudni na stanowisko: Drukuj Email
Wpisany przez Anna Kamola
czwartek, 04 stycznia 2018 10:51

Pracownik terenowy ds. agrochemicznej obsługi rolnictwa

Rejon działania – gminy:

Dębowa Kłoda, Hanna, Jabłoń, Kodeń, Łomazy, Milanów, Parczew, Piszczac, Podedwórze, Rossosz, Siemień, Sławatycze, Sosnowica, Sosnówka, Stary Brus, Terespol, Tuczna, Wisznice, Włodawa, Wyryki, Zalesie.

Opis stanowiska:

  • agrochemiczna obsługa rolnictwa w w/w rejonie,
  • pobieranie próbek gleby, podłoży ogrodniczych,
  • pobieranie próbek nawozów stałych i środków wapnujących,
  • pobieranie próbek materiału roślinnego,
  • pobieranie próbek do badań monitoringowych,
  • współpraca z terenowymi jednostkami administracji rządowej i samorządu terytorialnego w zakresie agrochemicznej obsługi rolnictwa,
  • organizowanie badań gleb w gospodarstwach rolnych dla potrzeb doradztwa nawozowego.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie średnie/wyższe rolnicze lub pokrewne,
  • prawo jazdy kategorii „B”,
  • znajomość obsługi komputera – pakiet Office,
  • preferowane miejsce zamieszkania w rejonie działania.

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość terenu i lokalnego środowiska oraz umiejętność nawiązywania współpracy z przedstawicielami administracji terenowej, instytucjami z branży rolniczej oraz indywidualnymi klientami,
  • obsługa GPS, kasy fiskalnej,
  • wysoki poziom komunikacji interpersonalnej

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • zadaniowy czas pracy,
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy, kasa fiskalna.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poprawiony: czwartek, 04 stycznia 2018 14:59